Nakliye iş ve işlemlerinize özel Afyon şehir içi ve şehirler arası taşıma alanında uzman ekip ile çalışan Afyon evden eve nakliye firmamız sizlere %100 memnuniyet garantisi vererek taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Donanımlı araçlarımız ve kalifiye personelimiz sayesinde Afyon evden eve nakliye ihtiyaçlarınız için özel asansörlü taşıma işlemi uygulamaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bizi 7 Gün 24 Saat Çekinmeden Arayabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşıma, parsiyel nakliye, koli veya birkaç parça eşyanın şehir içi veya şehirler arası nakliye işleminin yapılmasına denir. Komple ev taşımacılığı ile aynı standartlarda işlem gören bu taşımacılık şeklinin evden eve nakliye ile tek farkı bir kaç parça eşyanın taşınma işlemidir.

 

Yükünüze aynı özellikte paketleme yapılmakta ve yine eşyalarınız aracımızda bulunan eşya kapasitenize göre boş alanlara yerleştirilmektedir. Sizinle birlikte aynı istikamete giden başka bir ev nakliyesi ya da herhangi bir taşıma işi ile eşyalarınız taşınmaktadır. Böylece daha az maliyetle yükünüzü taşımış olursunuz.

 

Parça eşya nakliye, parça eşya taşımacılık gibi nakliye ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.
Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.